Jak nie tracić kiszonki
Dlaczego warto inwestować w folie z dodatkiem EVOH ?
EVOH to dodatek chemiczny używany m.in. w foliach spożywczych do długoterminowego, próżniowego przechowywania wyrobów spożywczych. To dotąd najlepsza i bezpieczna dla środowiska bariera tlenowa.
Poznaj zalety barierowych folii silosowych zawierających w swoim składzie dodatek EVOH oraz korzyści wynikające z ich stosowania. 
SILO2BLOCK - barierowa folia kiszonkarska (EVOH)
SILO2BLOCK - barierowa folia kiszonkarska

SILO2BLOCK to elastyczna i wytrzymała na uszkodzenia folia do okrywania kiszonki o zredukowanej grubości. Jej wyjątkową cechą jest wysoka barierowość w stosunku do tlenu.

W jednej z 7-warstw umieszczony jest EVOH - specjalny związek chemiczny, charakteryzujący się wysokimi właściwościami barierowymi dla tlenu. Dzięki temu, do kiszonki okrytej barierową folią SILO2BLOCK przenika do 50x mniej tlenu w porównaniu do klasycznych folii bez dodatku EVOH. 

Kiszonki okryte folią barierową SILO2BLOCK, wykazują się wyższą jakością, strawnością, mniejszymi stratami. Dodatkową korzyścią ze stosowania SILO2BLOCK jest skrócenie czasu okrywania - pod folię SILO2BLOCK nie ma potrzeby stosowania folii podkładowej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl